Siz isteyin, Karip Network Tasarlasın Planlasın Uygulasın

Karip Network, 1990 yılında yazılım hayatına başlamış ve 2012 yılında kurulmuştur. 1990 Yılından itibaren yazılım ile ilgili hizmetlerde çözüm sunmaktadır. Sistem ve yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.

Firmamız, Web Tasarım, Mobil Uygulamalar, Yazılım, E-Ticaret, Seo Hizmetleri, Katalog Tasarım, Logo Tasarım, Sosyal Medya ve İnternet Reklamcılığı, Tanıtım ve Reklam Filmleri, Animasyon, Ürün Fotoğraf Çekimi ve Eğitim Filmleri konularında hizmet vermektedir.

Web tasarım sektöründe özellikle internet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen HTML5 ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca mobil aygıtlar için ( iphone, android ) yazılımlar hazırlayan bir firmayız.

Karip Network, farklı sektörlere hitabeden sayısız internet tabanlı programlama hizmetinin yanında, GOOGLE Cloud’da barındırdığını yüksek kapasiteli, hızlı, gelişmiş internet sunucularında yayınlama ve ilgili tüm hizmetleri birinci elden kesintisiz olarak vermektedir. Müşteriler için hedef internetin %100 verimle kullanılabilmesini sağlayabilmektir.

Karip Network, Türkiye’deki internet ihtiyaçlarına paralel olarak gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, Google Cloud’da bulunan sunucularının yanında, Türkiye tabanlı sunucuları ile altyapısını daha da güçlendirmiştir.


Türkiye'nin ilk oyunu Çarkıfelek 1991'de satışa sunuldu.
Web Tasarım

Web siteniz, firmanızın internetteki kurumsal yüzüdür, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi verir. Bu nedenle biz, önce markanız hakkında araştırma yapıyoruz, daha sonra firmanızı ve markanızı doğru yansıtacak, görselliği ile prestijinizi arttıracak % 100 yönetilebilir, mobil ve tablet uyumlu web tasarımınızı yapıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Yüksek Performanslı, Kolay Kullanımı Olan, Güvenli, Sorunsuz Çalışan Size Özel Mobil Uygulamalar.

Yazılım

İşletmenize en uygun çözümü gereksiz harcama yapmadan, doğru kaynak kullanımıyla bulup, size özel yazılım geliştirelim.

E-ticaret

Satış odaklı e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı. Alan adı, hosting, e-mail, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Karip Network tarafından bir bütün olarak sunulur.

Seo Hizmetleri

Yoğun ziyaretçi trafiği, yüksek satış grafiği ile doğru orantılıdır. İşletmeniz arama motorlarında üst sıralarda çıkıyorsa bir öneme sahiptir. Gelin sitenize özel arama motoru optimizasyonu hizmeti verelim.

Katalog Tasarımı

Karip Network olarak firmanıza veya markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları hazırlıyoruz.

Logo Tasarımı

Logonuz, firmanızı temsil eden en önemli görsel simgesidir. Karip Network olarak sizlere, etkili, modern, sizi anlatan, işinizi yansıtan çalışmalar sunuyoruz.

Sosyal Medya ve İnternet Reklamcılığı

Satışlarınızı ve kurumunuzun verimini arttırmak için en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz.

Tanıtım ve Reklam Filmleri

Prodüksiyon hizmetlerinizin içinde var olan tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanmasında; senaryo aşamasından kurgulanmasına, seslendirmesine ve son halinde size teslimine kadar her aşamada hizmet vermekteyiz.

Animasyon

2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyon hazırlayalım. Karakterleriniz hayat bulsun.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ürün çekimlerinizi, gerek bulunduğu mekanda, gerekse stüdyo ortamında günlük ya da projelendirme fiyatları ile ekonomik ve hızlı çekiyoruz.

Eğitim Filmleri

Eğitim filmleri ; Bireysel Gelişim, Ürün Tanıtımı, Bayi Eğitimleri, Satış Teknikleri, Ürünlerin Uygulama Filmleri, ve Teknik Servis Eğitimleri gibi konularda vermek istediğiniz mesajı en iyi sunabilecek şekilde hazırlanmaktadır.